Temelleri 2012 yılında atılan arı etiket bu tarihte etiket üretim ve pazarlama firması olarak hizmet vermeye başlamış daha sonra ambalaj üretiminide bünyesine ekleyerek büyümeğe devam etmiştir. Sektörde uzun yıllar hizmet veren değerli çalışanları ile kalite ve özenle üretim yaparak Türkiye ve Dünyada sesini duyurmayı amaçlamıştır.

Hizmet verdiği 1000 e yakın müşteri portföyü bulunan arı etiket bunun yanında 50 nin üzerinde acenteye (pazarlama ofisi) hizmet vermektedir.

‘Sürekli değişim ve gelişim’ sloganı ile genç ve dinamik yapısından yararlanarak sektörde önemli adımlar atmış olan arı etiket Etiketleme, paketleme ve tasarım konularında en iyi olmayı hedeflemiştir. Termin konusuna hassasiyet ve özen gösteren arı etiket yapmış olduğu makina yatırımları ile günde 5 milyon adet etiket üretebilmektedir.

Kalite ve kontrol konusunda yapmış olduğu çalışmalar sonucu müşteri ile uzun zaman çalışmaktadır. Geniş bir tekstil müşteri portföyü bununan arı etiket yalnız tekstil değil gıda,sağlık ve lojistik firmaları ile de çalışmaktadır.